صفحه اصلی / درباره ما

تاریخچه novacolor در سال 1982 در شهر Forli

Novacolor در سال 1982 در Forlì ، یکی از پربازدیدترین مناطق ایتالیا تأسیس شد. در سال 2009 نواکالر با 8 کارخانه تولید در سراسر جهان به عنوان بخشی از گروه سان مارکو ، تولید کننده برجسته ایتالیایی در زمینه تولید رنگ و لاک مخصوص صنعت ساختمان سازی حرفه ای شد. هر دو شرکت از نظر دانش و اعتبار در سراسر جهان از مجموعه جدید بهره می برند ، در حالی که Novacolor در سطح بین المللی به عنوان مرجع برای پوشش های معماری با سطح بالا و جلوه های رنگ داخلی شناخته می شود.

طی سالها به لطف شهود و خلاقیت مدیریت و انتخاب دقیق مواد اولیه با کیفیت بالا ، Novacolor گسترش یافت و بدین ترتیب به معماران و طراحان در سراسر جهان مجموعه کاملی از جلوه های بافت دار و گچ های صیقلی ، برای فضای داخلی و خارجی ارائه می دهد. و همچنین پوشش های دیواری برای مکان های جدید شهری یا تاریخی.

همچنین نواکالر در زمینه تولید سیستم های بدون درز برای دیوارها و کفها در محیط داخلی و خارجی و از رنگهای با کیفیت بالا به صورت مات ، براق و ساتن تخصص دارد.

شرکت نواکالر در ایران از بهار سال 1396 شروع به فعالیت کرده و با شعار نو آوری بدون تقلید در خلق آثار منحصر به فرد دکوراتیو در صنعت ساختمان ، جلوه ای از صنعت مدرنیته در ترکیب با سنت بومی ایران را پدید آورده ، هم اکنون این مجموعه به مدد توانایی علمی و اجرایی خود ، با اجری بیش از 1000 پروژه در سراسر ایران و با همکاری گروه های متخصص نمایندگان خود در شهرستان ها به عنوان برترین مجموعه ی پوشش های دکوراتیو معماری از سوی مخاطبین خود شناخته می شود.

ماموریت

وی گفت: “ما با اشتیاق کار می کنیم و از تخصص خود استفاده می کنیم تا در کنار مشتریان خود پروژه های موفقی را در زمینه طراحی و معماری تبلیغ کنیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم: رنگ ها و بافت های ویژه ، مواد با کارایی بالا و ابتکاری ، احترام به محیط زیست ، راه حل های کارآمد و مقرون به صرفه و همچنین کمک های فنی در سراسر جهان همیشه رضایت مشتریان ما سوخت تعهد ما است!

بهترین شریک معماران و طراحان

نواکالر ترکیبی از ایده ها ، شهود ، مطالعات جامع در مورد امکان سنجی و توسعه محصولات جدید ، باعث می شود یک برند مرجع در سراسر جهان و یک شریک شناخته شده برای استودیوهای مشهور معماری و طراحی باشد. امروز نواکالر در بیش از 50 کشور جهان نمایندگی داشته و به همکاری با شرکای معتبر بین المللی افتخار می کند.

تحقیق و توسعه در ایتالیا

سرمایه گذاری های هدفمند در زمینه های توسعه ، تحقیق و فناوری ، درتجزیه و تحلیل عمیق ودرجا ، نگرش مبتنی بر طراحی با یک سازمان داخلی قوی ومتعهد ، نواکالر را به یکی از بزرگترین بازیگران جهان در طراحی معماری و یک پیشرو در بازار بافت رنگ تبدیل می کند.

راه حل های دکوراتیو نواکالر:

  • استفاده از مواد اولیه آلی و با کیفیت بالا؛
  • محصولاتی با تأثیر محیطی کم؛
  • تقویت سطح به عنوان یک “قطعه هنری”؛
  • خلاقیت ، تحقیق و توسعه ، محصولات برش؛
  • رنگ ها و بافت هایی که روند را تعیین می کنند.

تحقیق و توسعه ، “موتور” واقعی شرکت ، تیمی از تکنسینهای بسیار ماهر و متخصص در زمینه ایجاد جلوه های تزئینی جدید ، تحقیق در زمینه اجرای بهتر مواد اولیه ، تکنیک های جدید برنامه های کاربردی با نام تجاری و بافتهای خلاقانه. استاندارد كیفیت معتبر در تمام سطوح تولید تضمین می شود.

این شرکت همچنین از یک تیم فروش و بازاریابی بسیار سازمان یافته برخوردار است. نگرش مدیریت و رویکرد کیفیت محور، نواکالر را به یک شرکت معتبر UNIENISO9001:2008 تبدیل کرده است.

رویکرد سبز Novacolor: طراحی و رفاه

نواکالر نسبت به مسائل زیست محیطی بسیار حساس است در نتیجه، این شرکت در سال های اخیر با کاهش استفاده از مواد سمی و حلال ها در محصولات خود پیشرفت قابل توجهی داشته است. نواکالر با انتشار بسیار کم voc (ترکیب آلی فرار) مواد نو آورانه را در سراسر جهان تولید و توزیع می کند. علاوه بر این، این شرکت از نظر استراتژیک متعهد به تجهیزیه و تحلیل LCA (ارزیابی چرخه زندگی) کلیه محصولات است. LCA کل چرخه ی زندگی یک محصول و تاثیرات آن را بررسی میکند. نواکالر چالش های زیست محیطی و پایداری را با محصولاتی مانند Africa،calcecruda،Puro،mineral، patina، mineral که باعث کاهش حساسیت فرمالدئید در هوای اطراف می شوند را کنترل می کند.

نواکالر با حفظ استاندارد های کیفیت همچون همیشه، متریال های پایدارتری را به مشتریان خود ارائه می دهد. این به لطف رویکرد تعادل چرم ممکن است، که با کاهش شدید منابع فسلیلی ، انتشار CO2 به هوا را تصویب می کند ، به نفع منابع تجدید پذیر که به ویژه از بهره برداری زیست توده ای حاصل می شوند

بنابراین یک انقلاب واقعی در دنیای رنگ ها است که نه تنها عادات مصرف کنندگان بلکه کل بازار را نیز با ارائه فرصتی اضافی به همه می دهد تا به روشی واقعی و ملموس در حمایت از جهان و رفاه مشارکت کنند.بافت های تزیینی نوآورانه نواکالر ، محیط را منحصر به فرد و زیبا می کند در حالی که به طور همزمان استاندارد های زندگی ما را بهبود می بخشد.

دانش-چگونه

ایده هایی به عنوان ارزش مطلق. ایده ها ارتباط مستقیمی با مشتری ایجاد می کنند. به همین دلیل Novacolor یک شرکت مشتری مدار است و “خدمات مشتری” برای ما دارای اهمیت اساسی است. Novacolor یک شرکت بسیار پویا است ، با تیمی بسیار اختصاصی که اشتیاق زیادی به کار و تخصص خود در همه سطوح نشان می دهد.

مهارت بالا و دانش در بهبود استانداردهای کاری افراد و شرکتها نقش دارد. شرکت Novacolor نه تنها محصولات خود را در سراسر جهان به فروش می رساند و توزیع می کند: این شرکت متعهد است که آموزش های کاملی را به مشتریان ارائه دهد تا از استفاده صحیح از پوشش های های دیواری تزئینی و بافت های رنگی خاص معماری خود اطمینان حاصل کند.

با عضویت در خبرنامه از
آخرین اخبار و رویدادهای novacolor با خبر شوید