صفحه اصلی / اپلیکیشن

اپلیکیشن Decorizer

Novacolor Decorizer را ارائه می دهد ، برنامه جدیدی که به متقاضیان ، متخصصان و دوستداران رنگ اختصاص یافته است. لیستی از رنگهای Novacolor خود را ایجاد کنید ، مواردی را که به ترجیحات و نیازهای شما نزدیکتر است ، وارد کنید. بافت ها را بر روی تصاویر واقعیت افزوده موجود ، طبقه بندی شده توسط “خلق و خوی” (کلاسیک ، مدرن و معاصر) یا عکسی از اتاق شخصی خود قرار دهید.

می توانید موارد تزئینی و یا از میان رنگهای تخت رنگ ما را برای استفاده در داخل یا خارج انتخاب کنید. با استفاده از Color-Picker یا NOVACUBE از یک تصویر موجود در گالری رنگی را از یک تصویر در گالری انتخاب کرده یا با دوربین دستگاه همراه خود عکس بگیرید.

پروژه های شخصی خود را ایجاد کنید ، با استفاده از انتخاب گسترده ای از رنگ های موجود ، نام خود را به پرونده خود اختصاص دهید و از ماشین حساب Paint استفاده کنید ، ابزاری که به شما امکان می دهد بر اساس متر مربع پروژه خود میزان محصول مورد نیاز خود را بشناسید. برای صرفه جویی در تعداد نامحدودی از پروژه ها از طریق پست الکترونیکی ، فیس بوک ، Google+ یا WeChat ثبت نام کنید.

درباره محصولات Novacolor اطلاعات بیشتری کسب کنید! برای هر یک از آنها یک برگه اطلاعاتی با بروشورهای فنی ، ایمنی و بروشور وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه محصول در وب سایت دسترسی پیدا کنید ، جایی که فیلم آموزشی اختصاصی را نیز پیدا خواهید کرد.

پروژه خود را از طریق یکی از برنامه های دستگاه خود به اشتراک بگذارید. نسخه کامل Decorizer توسط Novacolor را فقط با 3.99 یورو بخرید تا امکان خواندن هر رنگی با استفاده از NOVACUBE داشته باشید و شبیه ترین سایه را در بین تمام های ما بشناسید. همچنین امکان ارسال سفارش به نزدیکترین نمایندگی خود ، جغرافیایی بومی سازی شده در نقشه و ایجاد لیست دلخواه دلخواه خود را نیز خواهید داشت.

هم اکنون آن را بارگیری کنید و از تماشای محصولات ما لذت ببرید

دنیای Novacolor را با یک کلیک کشف کنید

برنامه Novacolor را برای تلفن های هوشمند و تبلت ها بارگیری کنید.

در iOS و Android موجود است.

در مورد موارد جدید Novacolor به روز شوید! با تشکر از برنامه جدید ، می توانید اعلانات فشار در مورد کاتالوگ های جدید موجود و گالری با عکس از پروژه و بافت های سفارشی دریافت کنید.